YÜKLENİYOR

TR EN RU

Hakkımızda

50 yıla yakın şirket tecrübesini geleceğe yatırımlarıyla birleştiren ve yüksek yetkinlik seviyesini lider personel kadrosuyla pekiştiren SARIKOÇ HOLDING’in temelleri; 1969 yılında KOÇ ELEKTRİK KOLLEKTİF ŞİRKETİ adı altında İstanbul’da atılmıştır. . 2018 yılından itibaren sektörel güçlerini perçinleyip SARIKOÇ HOLDING çatısı altında birleşen SARIKOÇ GRUP; ileriye dönük planlama, etkin yönetim sistemleri ve teknolojik gelişim sürecine başarıyla girmiş, ulusal ve uluslararası yüksek nitelikli ve motivasyonlu bir oluşum içerisinde yoluna devam etmektedir.

 

“UZUN SÜRELİ İLİŞKİLER KURMAYI HEDEFLİYORUZ”

 

Günümüz rekabetçi ortamında siz müşterilerimiz için; en ileri mühendislik teknolojisi ve uygulamalarını yıllar boyunca edindiğimiz bilgi, beceri ve tecrübeyle birleştirerek, müşteri odaklı çalışma anlayışımız, esnek yönetim yaklaşımımız ve kanıtlanmış yönetim prosedürlerimiz ile üstün kalite performansımız üzerine inşa ettiğimiz kusursuz deneyimle her beklentinizi karşılamayı ve bunu her geçen gün aşmayı hedefliyoruz.

 

“GELECEKTE EN İYİSİNİ ELDE ETMEK İÇİN BURADAYIZ”

 

Bulunduğumuz sektörde değer yaratan öncü firma sıralamasında ilklerden olan Sarıkoç Holding olarak; doğal kaynakları verimli kullanmak, çevreye saygıyı ve korumayı görev bilmek, bu değerlerin gelecek nesillerce de yaşanmasına öncülük etmek, sektörel faaliyetlerden kaynaklanan çevre etkilerini tespit ederek bunları en doğru şekilde yönetmek, ulusal ve uluslararası kanun, yönetmelik ve mevzuatlara uyarak toplumun gelişimini, çağdaşlaşmasını esas alarak projelerimizde iş güvenliği, çevre ve kalite politikalarına uymayı esas alıyoruz.

 

“HEDEFİMİZ BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK DEĞİL, ONLARI AŞMAKTIR”

 

Sarıkoç Holding olarak, ana faaliyet konumuz elektrik ve mekanik taahhüt kapsamında, çok sayıda, nitelikli uluslararası ve ulusal projede elektrik-mekanik sistemlerin uygulama sorumluluğunu başarıyla yerine getirerek, projenizi sizin kadar önemsiyor ve sahipleniyoruz.  Sektöründe tek lider elektrik ve mekanik taahhüt firması olmayı, malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı, projelerimizde verimli bir risk ve maliyet yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz. Siz müşterilerimizin başarılarını arkasında değil yanında el ele birlikte desteklemeyi planlıyor ve bunu başarıyoruz.